Infelizmente ocorreu um erro. Por favor tente novamente mais tarde.
T
Fantasticka kridlovka s mimoradne krasnym,sirokym tonem.
Fantasticky nastroj s mimoradne krasnym a podmanivym tonem neobycejne síre,medove barvy. Presna intonace i v choulostivych polohach. Ergonomicky mi padne do dlani, jakoby byl zkonstruovan pro me ruce. Design zaujme kazdeho fotografa a kameramana.
Proste!...OBROVSKA SPOKOJENOST a zaroven vdecnost tvurcum tohoto vyjimecneho instrumentu.
Cena je,vzhledem ke kvalite,velice prizniva. Doporucoval bych ho pro kazdy zanr - od klasiky,dechovku az po jazz.Nizzi zdvih pistu zvysuje technickou virtuozitu.
Diky Thomanni :-)
Frantisek Tomsicek Praha
Proste!...OBROVSKA SPOKOJENOST a zaroven vdecnost tvurcum tohoto vyjimecneho instrumentu.
Cena je,vzhledem ke kvalite,velice prizniva. Doporucoval bych ho pro kazdy zanr - od klasiky,dechovku az po jazz.Nizzi zdvih pistu zvysuje technickou virtuozitu.
Diky Thomanni :-)
Frantisek Tomsicek Praha
11
0
Reportar a crítica
Infelizmente ocorreu um erro. Por favor tente novamente mais tarde.
p
Klasse Horn
Nutze das Flügelhorn hauptsächlich in der Big Band im Satz und als Soloinstrument. Das Horn sieht nicht nur gut aus, es liegt toll in der Hand, spielt sich absolut leicht, hat einen wunderschön runden und ausgewogenen Ton (Mundstück Stork Vacciano 2FLS) und stimmt gut. Absolut das Geld wert!
4
0
Reportar a crítica
Infelizmente ocorreu um erro. Por favor tente novamente mais tarde.
a
ottimo!
Thomann è una garanzia per me.
1
0
Reportar a crítica
Infelizmente ocorreu um erro. Por favor tente novamente mais tarde.
RC
Excelentni nastroj!
Vrele doporucuji, vyzkousel jsem tento model na vystave ve Frankfurtu (Musikmesse) a okamzite byl jsem rozhodnuty, ze ji musim mit! Krasna barva tonu, skvele ladi a pisty chodi uzasne, Jsem spokojeny i s povrchovou upravou. Pro zajimavost: je o pouhych 270 gramu tezsi nez Yamaha YFH-8310 ZS.
3
0
Reportar a crítica
Infelizmente ocorreu um erro. Por favor tente novamente mais tarde.
r
Une merveille !
Un son versatile, doux, pur, un vrai plaisir, un touché léger et précis, la coulisse du 3ème piston est agréable au toucher.
La largeur du pavillon lui donne un son gras et large, un pur bonheur.
La largeur du pavillon lui donne un son gras et large, un pur bonheur.
1
0
Reportar a crítica
Infelizmente ocorreu um erro. Por favor tente novamente mais tarde.
l
Täydellinen
Ei voisi olla parempi!
0
0
Reportar a crítica
Infelizmente ocorreu um erro. Por favor tente novamente mais tarde.
🌞
Sieht superschön aus und hat einen vollen warmen Ton
0
0
Reportar a crítica